Нова партія квитків на Євробачення очікується 10 квітня

Нова партія квитків на Євробачення очікується 10 квітня

1106
Укрінформ
Ще одна партія квитків на пісенний конкурс Євробачення-2017 з'явиться у продажі на сайті офіційного квиткового агента Concert.ua у понеділок, 10 квітня.

Придбати квитки можна буде на всі шоу, включаючи фінал, який відбудеться 13 травня, повідомляє прес-служба телеканалу "UA:Перший".

"Попит на квитки на фінал у рази перевищує пропозицію, але місця в залі на неефірні концерти ще є в наявності. Тож якщо хочете на власні очі побачити шоу світового рівня – рекомендуємо придивитись і до генеральних репетицій", – коментує ажіотаж довкола квитків на ефірні шоу офіційний спікер Євробачення-2017 Павло Шилько.

Під час денних шоу (перший півфінал – 9 травня о 16:00, другий – 11 травня о 16:00, фінал – 13 травня о 14:00) виконавці представлятимуть ті ж самі номери і постановки, що згодом будуть показані в ефірі. Вартість квитків на ці концерти є в рази нижчою за решту (від 219 грн).

За день до кожного із прямих ефірів Євробачення відбудуться доефірні вечірні шоу: перший півфінал – 8 травня о 22:00, другий – 10 травня о 22:00, фінал – 12 травня о 22:00. Саме тут учасники вперше представлять свої номери, а національні журі від країн-учасниць оцінять їх. Отримані бали вплинуть на результати, за якими буде обрано переможця конкурсу. Тож атмосфера на цих шоу буде такою ж гарячою і напруженою, як і під час прямих ефірів.

"Вдруге українці можуть побачити шоу світового рівня на власні очі. Євробачення дає емоції та враження, які, без перебільшення, лишаються на все життя. Окрім того, ми щасливчики, бо можемо це зробити першими – на доефірних концертах! Я би радила йти саме на них, а потім із друзями дивитися телевізійне шоу зі всіма спецефектами", – рекомендує переможниця Євробачення-2004 Руслана.

Зазначається, що коли попит перевищує пропозицію, активізується вторинний ринок квитків. Євробачення – не виняток. Можна знайти пропозиції квитків на фінальне шоу та півфінали за набагато вищу від номінальної ціну. "Купуючи такий квиток, ви ризикуєте придбати підробку або копію оригіналу, тому радимо купувати лише в офіційного партнера Concert.ua", - попереджають організатори.

Станом на сьогодні на сайті Concert.ua доступні у продажу квитки на другу і третю репетиції першого півфіналу, які відбудуться 8 травня о 22:00 та 9 травня о 16:00 відповідно, на перший півфінал – 9 травня о 22:00, а також на другу репетицію другого півфіналу і третю репетицію другого півфіналу, які пройдуть 10 травня о 22:00 і 11 травня о 16:00 відповідно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-