Порошенко: Зеленський не хоче здати Україну, але Путін про це мріє

Порошенко: Зеленський не хоче здати Україну, але Путін про це мріє

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко вірить, що його опонент Володимир Зеленський не хоче здати Україну і затягнути її в Російську імперію, але президент РФ Володимир Путін має таку мрію.
Про це Порошенко сказав під час передвиборчих дебатів на НСК "Олімпійський", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я хочу наголосити, що пан Володимир не хоче здати Україну, я вірю, щоб пан Володимир і мрії не має затягнути Україну назад в Російську імперію, але Путін має цю мрію. І якщо він не знає, як цьому протистояти на сьогоднішній день, ми точно маємо прибирати всі ризики з українського майбутнього”, - підкреслив Президент.

За словами Порошенка, у 2014 році Зеленський уникав мобілізації, коли країна потребувала допомоги.

“Хоча ваша команда сказала, що ви вже почали курс молодого бійця - це гарна річ, але варто було його почати ще 4 роки тому, в 2014-му, коли країна потребувала зусиль всіх волонтерів і добровольців, а Володимир ховався від повісток, куди його викликали у військкомати. І я впевнений, що це неприпустимо. Я наголошую, що якщо ми не маємо відповіді на ці питання - це слабкий глава держави, слабкий, який не зможе утримати удари Путіна, слабкий, бо позиція, яка загрожує державі, ризики зашкалюють”, - зазначив Порошенко.

Чинний Президент відзначив, що Україна сьогодні стоїть перед зовнішніми викликами, які потребують від Президента мужності і сили та міжнародного досвіду.

Читайте також: Жоден з моїх друзів не має і не матиме стосунку до корупції - Порошенко

“Як кандидат у Президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували ці 5 років? Як він збирається виконувати функції Верховного головнокомандувача?”, - запитав Порошенко.

Він назвав Зеленського “лише красивою обгорткою”. “Я наголошую, що на сьогоднішній день ми маємо лише дуже красиву обгортку - дорогу, яскраву і в цій обгортці кожен може знайти собі те, що він хоче: хто зниження тарифів, про які вже говорив Володимир, хто - зарплати вчителя по 4 тисячі доларів, хто - підвищення пенсій, хто може знайти повернення в Росію, а хто може знайти і дуже важливий рух в Європу”, - зазначив Порошенко.

Він також сказав, що сам Зеленський назвав себе “котом у мішку”. Порошенко зазначив, що його опонент - не кіт, а мішок, де ховаються, зокрема, олігархи і загрози для для України.

“І ми вас не допустимо до влади”, - резюмував Порошенко.

Як повідомлялося, дебати на НСК “Олімпійський” не є національними, передбаченими законодавством, тому вважаються передвиборчою агітацією, яка має оплачуватися штабами кандидатів у Президенти, а не за кошти державного бюджету. Національні дебати відбудуться також у п’ятницю, 19 квітня, але на Суспільному телебаченні. Водночас Зеленський відмовився від участі в цих дебатах.

Другий тур виборів Президента відбудеться 21 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-