“Олімпійському” доручили надавати кандидатам рівні права на доступ до стадіону

“Олімпійському” доручили надавати кандидатам рівні права на доступ до стадіону

Укрінформ
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов доручив директору НСК "Олімпійський" Валентину Груздєву надавати рівні права і можливості кандидатам у президенти Петру Порошенку та Володимиру Зеленському щодо доступу до стадіону для проведення дебатів.

Про це Жданов написав у Twitter.

"На нараді в Міністерстві вкотре доручив директору НСК «Олімпійський» Валентину Груздєву неухильно дотримуватися вимог виборчого законодавства щодо рівних прав і можливостей кандидатів у Президенти України на доступ до стадіону для проведення дебатів та інших передвиборчих заходів", - написав Жданов.

Він додав, що якщо кандидати в Президенти України виступлять із ініціативою провести дебати чи інші заходи на стадіоні до дня тиші, 20 квітня 2019 року, то така можливість має бути надана на умовах рівного та неупередженого ставлення. Для цього мають бути укладені відповідні угоди з НСК "Олімпійський".

Читайте також: Порошенко пропонує Зеленському 19 квітня дебати на “Олімпійському” - із 16:00 до 18:00

Як повідомляв Укрінформ, Державне підприємство "НСК "Олімпійський" отримало запити від уповноважених представників кандидатів на пост Президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка щодо проведення дебатів. Від представника Порошенка надійшов запит щодо проведення дебатів 14 та 19 квітня 2019 року, а від представника Зеленського - на 19 квітня 2019 року.

14 квітня Порошенко прийшов на НСК "Олімпійський" для участі в дебатах із шоуменом, кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Однак Зеленський не прийшов. Раніше Зеленський заявив, що прийде на дебати на стадіоні 19 квітня о 19.00. Однак 19 квітня дебати, згідно з законом про вибори президента, мають відбутися в ефірі Суспільного о 20 год.

21 квітня має відбутися другий тур президентських виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-