Міноборони перевірить, чи ухилявся Зеленський від призову

Міноборони перевірить, чи ухилявся Зеленський від призову

Укрінформ
Міністерство оборони України повинне якнайшвидше надати суспільству інформацію, чи ухилявся від призову на строкову службу кандидат в президенти України Володимир Зеленський та чи порушена проти нього кримінальна справа за дезертирство.

Такі вимоги озвучила під час години запитань до уряду народний депутат України Тетяна Чорновол, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми вибираємо Президента, Верховного головнокомандувача, захисника України, захисника суспільства. І в ЗМІ пройшла тривожна інформація, що один з кандидатів не готовий брати на себе функції захисника. Мова йде про те, що начебто у 2014 році пан Зеленський відмовився від призову, тобто відмовився виконувати функції захисника. І тому почути офіційну відповідь на це питання зараз для суспільства надзвичайно важливо. Треба підтвердити або спростувати дану інформацію якомога швидше”, - заявила Чорновіл.

Вона нагадала, що ухилення громадян від військового обов'язку - це кримінальна справа. “Хотілося б почути, якщо це правда, чи порушено з цього приводу кримінальну справу, адже мова йде про такий злочин, як дезертирство”, - заявила депутат.

Читайте також: У ЗСУ місячне грошове забезпечення зросло майже на третину

Вона передала в сесійній залі текст депутатського запиту першому заступнику міністра оборони Івану Руснаку, який запевнив, що міністерство сьогодні надасть відповідь на депутатський запит та викладе всю інформацію у встановленому порядку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-