Центрвиборчком підбив підсумки голосування у закордонному окрузі

Центрвиборчком підбив підсумки голосування у закордонному окрузі

Укрінформ
Центральна виборча комісія підбила підсумки голосування на виборах президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі та підписала відповідний протокол.

Про це сказала член Центральної виборчої комісії Ольга Лотюк під час брифінгу в п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Оскільки Центральна виборча комісія виконує функції окружної виборчої комісії стосовно закордонного виборчого округу, ми на сьогодні підбили підсумки голосування в закордонному виборчому окрузі. У нас працювала 101 виборча дільниця в закордонному виборчому окрузі. Ми на нашому засіданні оголосили результати по всіх 101 виборчій дільниці, і підписали протокол щодо підбивання підсумків голосування у закордонному виборчому окрузі”, - сказала Лотюк.

Вона також зауважила, що “всі результати співпадають з оригіналами протоколів, які були надані електронними засобами зв’язку”.

Читайте також: Жодного позову щодо оскарження результатів виборів поки немає - ЦВК

За її словами, у закордонному виборчому окрузі голосування пройшло нормально, без будь-яких ексцесів, і всі громадяни, які хотіли проголосувати, мали таку можливість.

Лотюк уточнила, що за результатом голосування у закордонному виборчому окрузі за Петра Порошенка свої голоси віддали 21 424 виборців, або 38,93%, а за Володимира Зеленського - 14 318, або 26,01%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-