На сайті ВР з'явилась петиція про обов'язкові дебати на виборах Президента

На сайті ВР з'явилась петиція про обов'язкові дебати на виборах Президента

Укрінформ
На сайті Верховної Ради оприлюднено електронну петицію про обов'язковість дебатів на виборах Президента.

Петицію розміщено 2 квітня.

“Законодавчо впровадити обов'язковість проведення виборчих дебатів кандидатів в президенти перед кожним туром голосування. Необхідність такої процедури підтверджується світовим досвідом”, - зазначає автор петиції Олексій Теплухін.

На його переконання, тільки на відкритих публічних дебатах кандидати зможуть не оперувати політичними гаслами, а обговорювати реальні справи, плани та шляхи їх реалізації.

"Україна не має достатньо часу, аби побудувати аналогічні традиції шляхом спроб та помилок, як це зробили інші країни. Кандидат, який відмовився від дебатів в цих країнах, втрачає підтримку виборців. Так само він втратить підтримку виборців, якщо публічно покаже, що не має ані досягнень, ані мети, ані планів по вирішенню поточних державних проблем", - йдеться у петиції.

Зазначається, що нині кандидатові достатньо уникати інтерв'ю та запрошень на телеканали, що не належать йому або його спонсорам, і сподіватися на свою медійну популярність, яка "може не мати нічого спільного із рисами, необхідними для того, щоб обіймати відповідальну посаду".

Станом на 16:00 2 квітня петицію підписали 110 осіб.

Читайте також: Офіційний Лондон відхилив петицію щодо скасування Brexit

Відповідно до закону “Про звернення громадян”, на електронну петицію, адресовану Президенту, Верховній Раді чи Кабінету міністрів, дається відповідь за умови, якщо на її підтримку зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян.

Як повідомляв Укрінформ, 26 березня на сайті електронних петицій Президентові України з’явилася петиція про публічні дебати кандидатів у президенти. Станом на 2 квітня вона зібрала 4954 підписів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-