Голосую не по приколу: Вакарчук звернувся до українців

Голосую не по приколу: Вакарчук звернувся до українців

Відео
Укрінформ
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук записав відеозвернення, в якому закликав українців відповідально поставитися до виборів Президента і не голосувати "по приколу".

Відеоролик він виклав на своєму Youtube-каналі.

"От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюсь стояти осторонь. Я не маю права мовчати", - сказав музикант.

За його словами, майбутнє не можна виграти в лотерею. "Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче", - підкреслив Вакарчук.

Він наголосив, що свобода вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. "Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І, нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це", - закликав музикант.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-