Порошенко просить церкви закликати до проведення виборів без насильства

Порошенко просить церкви закликати до проведення виборів без насильства

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко просить Всеукраїнську раду церков закликати українське суспільство провести вибори у мирі й без насильства.

Про це він заяви під час зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Я був би вам дуже вдячний, якби Всеукраїнська Рада Церков закликала провести вибори без насильства. Провести вибори в мирі і спокої. Ваш заклик до суспільної злагоди обов’язково буде почутий. Цей заклик міг би бути доповненим молитвами за перемогу, мир і єдність в Україні”, - звернувся Президент до учасників зустрічі.

Глава держави наголосив, що щодня відбуваються обстріли і провокації на лінії фронту. І, на жаль, майже щодня наші герої віддають своє життя за свободу, незалежність нашої держави, за можливість розбудовувати державу.

“Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення”, - підкреслив він.

Порошенко також зауважив, що з боку Кремля ведеться гібридна війна і його посланці не просто атакують нашу країну на сході, незаконно анексували Крим, а ще й ведуть активну інформаційну війну, несуть фейкові новини, брехню, розбрат і ненависть.

Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим.

“Важливим у питаннях суспільного миру, адже ви маєте великий авторитет у суспільстві”, - додав він.

У свою чергу, Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Святослав, запевнив, що церква разом з українськими волонтерами, добровольцями сказали “ні насильству під час виборів”.

“Справді, це нас турбує. Що є прояви агресії, прояви ненависті, протистояння, яке хтось хоче спроектувати в лоно українського суспільства. Але можливо ті, яким найбільше довіряє сьогодні український народ – армія, волонтери, церкви і релігійні організації – ми разом кажемо: ні насильству” , - зазначив він.

Верховний архієпископ УГКЦ відзначив, що інакше необхідних умов для чесних і справедливих, прозорих виборів не можна створити.

Читайте також: Українці діаспори розповіли, як готуються до президентських виборів 31 березня

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року.

ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду Глави держави - усього було зареєстровано 44 кандидатів. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Фото: www.president.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-