У Генштабі розповіли, де зможуть проголосувати українські миротворці

У Генштабі розповіли, де зможуть проголосувати українські миротворці

Укрінформ
Українські військові, які беруть участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, матимуть можливість проголосувати на спеціальних закордонних виборчих дільницях в місцях розташування контингентів.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ, відповідаючи на запит Укрінформу.

“Голосування виборців буде організовано для національних контингентів, національного персоналу та офіцерів багатонаціональних органів військового управління”, - йдеться в листі.

Зокрема, для національних контингентів створено дві спеціальні закордонні виборчі дільниці: в м. Ново Село (Республіка Косово), де орієнтовна кількість виборців становить 42 особи, та в м. Гома (Демократична Республіка Конго), де нараховується орієнтовно 268 виборців.

Крім того, національний персонал та офіцери багатонаціональних органів військового управління зможуть проголосувати на 7 закордонних виборчих дільницях при дипломатичних установах України за кордоном. Йдеться орієнтовно про 54 особи.

“Всього орієнтовна кількість виборців (військових — ред.) за кордоном – 364 особи”, - поінформували в Генштабі.

Як повідомлялося раніше, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів президента, призначених на 31 березня 2019 року.

Читайте також: Військові зможуть голосувати в лікарнях та санаторіях Міноборони

ЦВК 8 лютого 2019 року завершила процес реєстрації кандидатів на посаду глави держави - усього було зареєстровано 44 особи. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Станом на 20 березня 2019 року ЦВК зареєструвала 1820 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій та 12 іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, для військовослужбовців ЗСУ загалом по Україні створено 93 виборчі дільниці для участі в голосуванні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-