РФ хоче повернути Україну в лоно

РФ хоче повернути Україну в лоно "русского міра", поки Путін при владі - експерт

Укрінформ
Росія спробує використати президентські вибори в Україні для максимально показового підриву демократичних цінностей, аби в такий спосіб деморалізувати європейські держави.

Про це заявив виконавчий директор Інституту світової політики Євген Магда на засіданні круглого столу в Укрінформі на тему: «Зовнішній тиск на вибори 2019 року: на які маніпуляції та втручання варто очікувати?»

"Росія звикла домінувати на українських виборах, вона тут домінувала з 1994 по 2012 роки практично без конкурентів... Я думаю, що для Росії завдання повернути Україну в лоно "русского міра" є стратегічним з огляду на нинішню останню каденцію Володимира Путіна на посаді президента Росії і є дуже важливим показовим психологічним моментом, тому що показавши це в Україні, щонайменше є шанс серйозно деморалізувати значну частину європейських держав. До того ж, Росія намагатиметься в Україні підірвати те, що називається демократичними цінностями, і зробити це максимально показово, щоб, власне, сама система демократії була зруйнована", - сказав Магда.

У цьому контексті експерт спрогнозував, що 31 березня буде здійснено спробу зриву голосування на кількох дільницях у різних частинах держави, і ці спроби за допомогою сучасних засобів комунікації будуть транслюватися як всередину України, так і за її межі.

Читайте також: На виборах лідирують Зеленський і Порошенко, Тимошенко – третя

"Багато наших громадян не знають, що неможливо зірвати вибори, оскільки немає нижньої планки явки виборців, але створити ситуацію знищення довіри до результатів голосування - це набагато більш, я б сказав, "перспективний" крок (для Росії - ред.), ніж завдати удару по виборах у масштабах всієї країни на всіх 30 тис. дільниць. Я думаю, що теза, що Україна неспроможна провести вибори, буде активно транслюватися не лише в Україні, а й за кордон", - зазначив експерт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-