Жоден з кандидатів не попередив агітаторів, що їм не платитимуть — МВС

Жоден з кандидатів не попередив агітаторів, що їм не платитимуть — МВС

Укрінформ
Жоден з кандидатів у Президенти України не звернувся до своїх команд з приводу того, що під час виборчої кампанії агітатори не отримуватимуть грошову винагороду.

Про це в середу під час прес-конференції в Херсоні поінформував радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми нагадуємо постійно про умови проведення виборчої кампанії, про законність цих процесів. На жаль, жоден з кандидатів у президенти на сьогодні не звернувся до своєї команди і не сказав, що грошей під час виборчої кампанії платитися агітаторам не буде. Ми очікували, що такі звернення будуть, і очікували, що зможемо підвести риску під попередньою практикою, під попередньою традицією", - зазначив Варченко.

Він також не виключив, що якась частина кандидатів розраховує підкупити виборців, але в МВС готові цьому протидіяти.

Читайте також: Поліція Києва перейде на посилений режим за тиждень до виборів

"Якась частина кандидатів на пост Президента України все-таки десь глибоко в душі плекає надію, що матиме можливість підкупити виборця на якомусь іншому етапі - правоохоронна система до цього готова. Ми готові до того, що, можливо, спробують спрацювати пізніше і зробити якийсь масовий підкуп виборців», - зазначив радник міністра внутрішніх справ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-