ОПОРА заявляє, що не проводить жодних соцопитувань щодо виборів

ОПОРА заявляє, що не проводить жодних соцопитувань щодо виборів

Укрінформ
Представники Громадянської мережі ОПОРА не проводять жодних соціологічних опитувань шляхом телефонування громадянам України.

Про це організація заявила на своєму сайті.

"Звертаємо увагу, що Громадянська мережа ОПОРА не проводила, не проводить та не планує проводити жодних телефонних обдзвонів громадян. Ми не проводимо жодних соціологічних опитувань щодо електоральних уподобань", - йдеться у заяві.

У ній зазначається, що у вівторок, 12 березня, ОПОРА отримала інформацію, що від її імені невідомі телефонують громадянам, розпитують про електоральні вподобання й погрожують покаранням у разі порушення виборчого законодавства. Такі випадки фіксувалися вже в Полтавській, Харківській та Чернігівській областях.

Читайте також: ЦВК зареєструвала на вибори вже 635 міжнародних спостерігачів

Громадянська мережа наголошує, що її діяльність спрямована на спостереження за виборчим процесом, аби він відбувався в межах чинного законодавства. Представники ОПОРИ підписують Кодекс спостерігача, що унеможливлює будь-які погрози з їхнього боку.

"Ми розцінюємо такі дії як свідому маніпуляцію та введення в оману громадян. Крім того, це - спроба зазіхання на репутацію Громадянської мережі ОПОРА", - резюмує організація.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-