США підтримуватимуть Україну незалежно від результатів виборів — Волкер

США підтримуватимуть Україну незалежно від результатів виборів — Волкер

Укрінформ
Сполучені Штати будуть підтримувати мирну демократичну Україну незалежно від результатів виборів, які мають бути проведені у чесний та прозорий спосіб.

Про це заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер на V Міжнародному форумі "Окупований Крим: 5 років опору", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сполучені Штати дуже підтримують Україну, ми ваші партнери в реформах. Зрештою, ви їх визначаєте і проводите, а ми будемо стояти поряд із вами і зараз, і під час виборів, і після виборів. Незалежно від того, якими будуть їх результати, ми будемо підтримувати мирну демократичну процвітаючу Україну в її міжнародно визнаних кордонах, включаючи Кримський півострів", - сказав Волкер.

Він зазначив, що Україні слід подбати про те, аби вибори відбулися у відкритий демократичний спосіб.

"Це стосується і кандидатів, і всіх громадян - зробити і президентські, і пізніше парламентські вибори найчистішими", - акцентував Волкер.

Спецпредставник Держдепу США також наголосив на необхідності продовження боротьби з корупцією. За його словами, корупція існує в багатьох країнах, але в Україні вона має свої характерні особливості.

Читайте також: США та Євросоюз визнають необхідність подальших санкцій проти РФ - Волкер

"Останніми роками було докладено чимало зусиль, щоб побороти її. Наразі не час їх послаблювати", - переконаний Волкер.

Підсумовуючи, він підкреслив, що Україні необхідно продовжувати працювати в усіх секторах суспільства: розбудовувати демократичні інститути, реформувати судову владу, парламент, удосконалювати виборчі процеси, утверджувати чесні правила в економіці та верховенство права, а також посилювати безпекові механізми, бо лише сильне суспільство має змогу себе захистити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-