Медики боротимуться з політагітацією у лікарнях - МОЗ підписало меморандум

Медики боротимуться з політагітацією у лікарнях - МОЗ підписало меморандум

Укрінформ
МОЗ співпрацюватиме з міжнародною організацією International Foundation for Electoral Systems, Inc. (IFES), щоб запобігати використанню адмінресурсу на виборах. Українські медики пройдуть навчання, щоб не допустити використання ресурсів медзакладів у виборчих цілях.

Про це домовились МОЗ України з міжнародною організацією International Foundation for Electoral Systems, Inc. (IFES), підписавши меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, повідомляє прес-служба відомства.

"У партнерстві з міжнародною організацією проаналізовано законодавство і можливі ризики втручання органів влади та посадових осіб у роботу медзакладів напередодні виборів. Медпрацівники отримають рекомендації, як не допустити використання себе і ресурсів медзакладів у виборчих цілях. Це допоможе захистити їхні права та права пацієнтів. Медики будуть залучені до зустрічей і отримають чіткі інструкції, як діяти у подібних ситуаціях, кому повідомляти про випадки зловживання адмінресурсом тощо", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: МОЗ закликає силовиків стати однією командою у розвитку трансплантології в Україні

Як повідомляв Укрінформ, раніше меморандум про співпрацю з IFES підписало Міністерство освіти і науки України, з тим щоб запобігти незаконній агітації у закладах освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-