Тимошенко каже, що на виборах тергромад перемогла

Тимошенко каже, що на виборах тергромад перемогла "Батьківщина"

Фото
Укрінформ
Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" повідомляє про перемогу на виборах в об'єднаних територіальних громадах кандидатів, які представляють політсилу.

Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко на прес-конференції в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Прес-конференції лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко / Фото: Овсяннікова Юлія. Укрінформ

"Абсолютне перше місце з великим відривом з результатом 35,7% зайняла партія "Батьківщина". На другому місці з результатом 22,7% - "Блок Петра Порошенка", - повідомила Тимошенко.

Тимошенко також заявила, що її політсила зафіксувала фальсифікації на виборах в ОТГ.

Читайте також: У БПП заявляють про перемогу своїх кандидатів у 52 тергромадах

Як повідомлялося, партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" повідомила, що за результатами екзит-полів, проведених штабами партії, у понад 40 відсотках ОТГ на виборах лідирують кандидати, які представляють "БПП. Солідарність".

У неділю, 23 грудня, в 78 об’єднаних територіальних громадах відбулися перші місцеві вибори. Вони проходили в областях, де не було запроваджено воєнного стану. Результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільського, селищного, міського голови мають бути встановлені не пізніше як на п’ятий день з дня голосування, тобто до 28 грудня включно.

Результати виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі мають бути встановлені не пізніш як на десятий день з дня голосування, тобто до 2 січня 2019 року включно.

Загальна сума, передбачена затвердженим ЦВК Розподілом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення цих виборів, становить 20 млн 77 тис. 500 гривень.

Протягом трьох попередніх років, з 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року, в Україні було призначено 707 перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах. Відтак, після проведення виборів 23 грудня 2018 року і підрахунку голосів загальна чисельність усіх разом взятих призначених перших виборів в ОТГ становитиме 785.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-