До загального фонду держбюджету в першому кварталі надійшло 341,9 мільярда податків і зборів
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна податкова служба.
"За три місяці цього року виконання загального фонду держбюджету становить 100,6%. Надходження до загального фонду склали 341,9 млрд грн. Це на 2,1 млрд грн перевищує заплановані показники", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, у березні 2026 року до загального фонду держбюджету надійшло 169,4 млрд грн податків та зборів, які контролює ДПС. План виконано на 101,9%. Додатково до бюджету надійшло 3,1 млрд грн.

Зауважується, що надходження за березень перевищили показник минулого року на 9,3 млрд грн (+5,8%).
Основні показники березня: податок на доходи фізичних осіб - 33,5 млрд грн (105,0% виконання плану); податок на прибуток підприємств - 89,1 млрд грн (107,7% виконання плану); акциз з ввезених та вироблених товарів - 16,2 млрд грн (106,4% виконання плану).
Як повідомлялося, за оперативними даними, станом на 16:00 31 березня, за підсумками березня 2026 року до загального фонду державного бюджету надійшло 266,5 млрд грн млрд грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
Фото: pixabay.com