Українці подали вже 606 заявок на отримання енергокредитів - Свириденко

Українці подали вже 606 заявок на отримання енергокредитів - Свириденко

Укрінформ
За місяць від українських підприємців надійшло вже 606 заявок на отримання нульових кредитів на придбання енергообладнання.

Про це у Телеграмі повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко, передає Укрінформ.

«Енергокредит під 0% на енергообладнання. Менш як за місяць від старту програми до банків уже надійшло 606 заявок від підприємців на суму 809 млн гривень», - ідеться в повідомленні.

Як приклад участі у програмі Свириденко навела досвід деревообробної компанії Woodman Group. Завдяки пільговому кредиту підприємство придбало генератор потужністю 80 кВт.

Глава уряду нагадала, що зазначена програма доступна для мікро-, малого та середнього бізнесу в межах «Доступних кредитів 5-7-9%». За її умовами можна взяти до 10 млн грн кредиту на строк до 3 років. Різницю банкам компенсує держава через Фонд розвитку підприємництва. За кошти можна придбати когенераційні установки, дизельні, бензинові та газові генератори.

«Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку до банку-партнера програми, пройти оцінку та отримати рішення банку. Такі заявки розглядаються пріоритетно», - зауважила Свириденко.

Читайте також: Зеленський обговорив зі Свириденко стратегію захисту енергетики на наступну зиму

Як повідомлялося, 5 лютого у межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки видали перший енергокредит під 0% на придбання електрообладнання.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-