Укренерго залучить допомогу від Швейцарії для оновлення захисту високовольтних мереж
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Укренерго.
"Передбачена меморандумом загальна сума фінансування проекту «Захисні пристрої для реконструкції та розвитку української високовольтної мережі» складе понад 3,7 млн швейцарських франків. Термін реалізації – до кінця поточного року", - йдеться у повідомленні.
Зазначається. що Укренерго експлуатує близько 17 тис. км високовольтних електромереж. В умовах війни оновлення і посилення релейного захисту магістральної мережі підвищить технічну спроможність ключових ліній, зменшить час, необхідний для відновлення енергопостачання після російських атак.
Як повідомлялося, Світовий банк спрямує 40 млн доларів для НЕК «Укренерго» на закупівлю критично важливого обладнання, необхідного для відновлення енергосистеми.
Фото: Freepik