SoftBank продала всю частку в Nvidia за $5,83 мільярда

SoftBank продала всю частку в Nvidia за $5,83 мільярда

Укрінформ
Японська телекомунікаційна та медіакорпорація SoftBank заявила у вівторок, 11 листопада, що продала всю свою частку в технологічному гіганті Nvidia за 5,83 мільярда доларів США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

Токійська компанія SoftBank Group Corp. заявила, що продала частку у Nvidia ще у жовтні.

Засновник японської телекомунікаційної та медіакорпорації, Масайоші Сон, нещодавно зосередився на потенціалі штучного інтелекту.

Зазначається, що SoftBank також інвестував в Arm Holdings та Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. Обидві компанії, що виробляють комп'ютерні чипи, отримали вигоду від зростання штучного інтелекту.

Читайте також: Nvidia підписала контракт на 260 тисяч ШІ-чипів для компаній Південної Кореї

Акції SoftBank, які за останній рік зросли приблизно вдвічі порівняно з їхньою колишньою вартістю, у вівторок додали ще майже 2%.

Як повідомляв Укрінформ, фінська компанія Nokia заявила, що провідний виробник чипів Nvidia придбає у неї частку на суму 1 млрд дол. Після цієї новини акції Nokia зросли на 18%.

Фото: NVIDIA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-