Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для аграріїв з прифронтових територій

Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для аграріїв з прифронтових територій

Укрінформ
Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт в сезоні 2024-2025 років для понад 3 300 українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України, передає Укрінформ.

"Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 6,6 тисячі тонн добрив. Кожен погоджений учасник зможе отримати до 2 тонн добрива карбамід", - йдеться у повідомленні.

У профільному відомстві зауважили, що реєстрація на отримання допомоги відбудеться у Державному аграрному реєстрі (ДАР), у розділі “Доступні програми”. Назва програми: “USAID АГРО_карбамід під зернові та олійні в сезоні 2024-25 рр. для постраждалих від військових дій областей”.

Заявки прийматимуть з 11 по 25 червня 2024 року або до вичерпання обсягів допомоги. 

Допомогу можуть отримати агровиробники Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей (за винятком тимчасово окупованих територій), які мають в обробітку від 5 до 500 га, вирощують зернові або олійні культури та зареєстровані як юрособи або фізособи-підприємці.

Читайте також: Аграрії Херсонщини безкоштовно отримають понад 200 рукавів для зберігання зерна

"Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 25 га землі (власна та орендована), отримають по 1 т добрива. Ті, хто обробляють від 25 до 500 га - по 2 т", - додали в Мінагро. 

Як повідомлялося, у грудні 2023 – січні 2024 року Програма USAID АГРО надала мінеральні добрива на весняну посівну для понад 7,680 агровиробників з усієї України. А загалом, упродовж 2023 - початку 2024 років, через Ініціативу USAID AGRI-Україна, Програма USAID АГРО надала добрива понад 14 тисячам українських агровиробників. Ця допомога забезпечила ресурси для польових робіт на площі понад 460 тис. га.

Фото: USAID

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-