БЕБ спростовує інформацію про тиск на інвесткомпанію Dragon Capital

БЕБ спростовує інформацію про тиск на інвесткомпанію Dragon Capital

Укрінформ
Бюро економічної безпеки зазначає, що заяви про тиск з боку БЕБ на інвестиційну компанію Dragon Capital не відповідають дійсності.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

"Сьогодні в медіа зʼявились повідомлення з посиланням на офіційну заяву інвестиційної компанії Dragon Capital щодо тиску з боку Бюро економічної безпеки. Ця інформація не відповідає дійсності. Зокрема в оприлюднених матеріалах йдеться про «підвищену увагу» впродовж останніх кількох місяців працівників Бюро економічної безпеки до діяльності одного з торгово-розважальних центрів у Львові та тиск на бізнес", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Бюро економічної безпеки з початку року перерахувало до бюджету ₴2,74 мільярда

У пресслужбі зауважують, що розслідування з приводу діяльності згадуваної компанії відбувалось за фактом ухилення від сплати податків. Задля перевірки наявної інформації детективи БЕБ провели ряд слідчих дій. Після цього 29 лютого 2024 року кримінальне провадження за ознаками статті 212 Кримінального кодексу України детективами ТУ БЕБ у м.Києві було закрито.

Що стосується кримінального провадження ТУ БЕБ у Львівській області – зазначене кримінальне провадження у травні цього року, в порядку визначення підслідності, прокуратурою було скеровано до БЕБ від Національної поліції України. В рамках перевірки викладених у матеріалах кримінального провадження даних детективами було направлено запит про надання інформації на адресу згадуваної компанії. Наразі готуються матеріали про закриття цього кримінального провадження.

У БЕБ звертають увагу, що розцінювання факту відкриття кримінального провадження як тиску на бізнес з боку детективів є маніпуляцією. Оскільки, відповідно до чинного законодавства, саме здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні наділяє детектива процесуальними повноваженнями для збору та аналізу інформації, що дозволяє всебічно вивчити обставини.

Читайте також: ДБР із початку року розслідувало 165 справ щодо загрози економічній безпеці

Як повідомляє БЕБ, детективи Бюро економічної безпеки під час розслідування та проведення слідчих дій чітко дотримуються всіх норм Кримінального процесуального кодексу та інших нормативно-правових актів, що регламентують їх діяльність.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-