Тиск

20 жовтня 2021


Ведуча Суспільного заявила про тиск Банкової

Ведуча програми "Зворотний відлік" на Суспільному Мирослава Барчук заявила про тиск з боку представників Офісу Президента України і закликала журналістів "вголос говорити про випадки тиску і шантажу".

21 вересня 2021


ЄС назвав «політикою залякування» тиск на інтернет-платформи під час виборів у РФ

Тиск, який був здійснений російською владою на провідні інтернет-платформи з метою примусити їх видалити онлайн-додатки щодо запропонованого опозицією «розумного голосування», є проявом загальної політики залякування та репресій.

29 липня 2021


Активісти кажуть про тиск через виграний позов проти Миколаївського глиноземного заводу

Громадська екологічна організація «Стоп Шлам» виграла в суді позов проти Миколаївського глиноземного заводу, який накопичив на території області понад 20 млн тонн червоного шламу.

21 липня 2021

29 червня 2021

07 червня 2021


Samsung розробив «розтяжний» дисплей для контролю життєвих показників організму

Компанія Samsung Electronics розробила гнучкий органічний світлодіодний дисплей (OLED), який можна наліпити на шкіру людини, щоб відстежувати такі життєві показники організму, як серцебиття та кровотік.

08 квітня 2021

10 березня 2021

04 березня 2021


Рада підтримала закон проти надмірного тиску на суб’єкти господарювання

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення".

16 лютого 2021

21 січня 2021


Нова адміністрація США посилить тиск на Росію і нарощуватиме підтримку України, вважає президент УККА

Адміністрація нового президента США Джо Байдена буде збільшувати підтримку України і посилюватиме тиск на Росію, вважає президент Українського конгресового комітету Америки (УККА) Андрій Футей.

18 січня 2021

30 жовтня 2020


Один із суддів КСУ подав у відставку

Суддя Конституційного Суду Ігор Сліденко, який є доповідачем у справі е-декларування, напередодні слухань у цій справі, які відбулися 8 жовтня, написав заяву про відставку зв’язку з тиском.

15 серпня 2020


Український ПЕН закликав міжнародних правозахисників посилити тиск на владу Білорусі

Застосування білоруською владою сили до демонстрантів є кричущим порушенням усіх норм міжнародного та білоруського законодавства в царині прав людини, зокрема Конвенції ООН проти катувань.

01 червня 2020

21 травня 2020


Венедіктова обговорила з Нацрадою реформ шляхи зменшення тиску на бізнес

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася із представниками Національної ради реформ та бізнес-асоціацій і обговорила з ними шляхи зменшення тиску на бізнес і підвищення його довіри до правоохоронних органів.

04 травня 2020

25 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-