Бізнес за державні гранти: вже 623 ветерани стали переможцями «Власної справи»

Бізнес за державні гранти: вже 623 ветерани стали переможцями «Власної справи»

Інфографіка
Укрінформ
Від старту ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 623 ветерани та члени родин учасників бойових дій, у бізнес яких держава інвестує через гранти 280 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України, передає Укрінформ.

«Визначений 71 переможець восьмої цього року хвилі ветеранського компоненту програми «Власна справа». Держава інвестує в започаткування або масштабування їхнього бізнесу через гранти 34 млн грн. Загалом від старту цього напрямку програми вже 623 ветерани та другі з їхнього подружжя отримали позитивне рішення про надання гранту на загальну суму 280 млн грн», - зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

При цьому отримувачі грантів створять понад 1200 робочих місць, в тому числі й для своїх побратимів.

Серед 71 переможця восьмої хвилі подачі заяв на гранти 41 учасник бойових дій та 30 членів родин ветеранів.

53 переможця отримали грант розміром до 500 тис. грн, 13 - до 250 тис. грн, 5 - до 1 млн грн.

Найбільше грантоотримувачів з Львівської, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей та міста Києва. Найпопулярніші сфери, в яких планують розвивати свій бізнес грантоотримувачі, - оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщування й організація харчування, сільське господарство, надання інших видів послуг.

Як повідомлялося, учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя можуть отримати такі гранти: до 250 тис. грн, до 500 тис. грн та до 1 млн грн - для ветерана за умови створення одного, двох та чотирьох робочих місць відповідно.

Читайте також: «Власна справа»: більш як 16 тисяч українців отримають мікрогранти на розвиток бізнесу

При отриманні гранту від 500 тис. грн до 1 млн грн ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки. Окрім того, такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Заявки на отримання гранту подаються через портал «Дія» разом з бізнес-планом.

Фото: НБУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-