Microsoft інвестує $2,2 мільярда в Малайзію - на розвиток ШІ та хмарних обчислень

Microsoft інвестує $2,2 мільярда в Малайзію - на розвиток ШІ та хмарних обчислень

Укрінформ
Microsoft вкладе 2,2 мільярда доларів США у Малайзію протягом наступних чотирьох років для розвитку інфраструктуру хмарних обчислень та штучного інтелекту.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Associated Press

Компанія також співпрацює з малазійським урядом для створення національного центру штучного інтелекту, заявив гендиректор Microsoft Сатья Наделла.

Зазначається, що наразі це є найбільшою інвестицією компанії у Малайзію, оскільки технологічний гігант прагне посилити підтримку розвитку ШІ в регіоні та у світі.

Читайте також: В Україні готуватимуть фахівців у галузі штучного інтелекту

«Ми прагнемо підтримувати трансформацію штучного інтелекту в Малайзії та гарантувати, що вона принесе користь усім малазійцям», –- сказав Наделла.

Раніше очільник Microsoft зустрівся із прем’єр-міністром Анваром Ібрагімом, який сказав, що інвестиції стануть ключовою опорою для досягнення мети уряду щодо підвищення потенціалу ШІ в Малайзії.

Нові інвестиції включатимуть навчання ШІ ще 300 тисяч осіб, створення національного центру передового досвіду у галузі штучного інтелекту, посилення потенціалу кібербезпеки країни та підтримку зростання спільноти розробників Малайзії, повідомив прем’єр країни.

Читайте також: Microsoft інвестує $1,7 мільярда в Індонезію для розвитку штучного інтелекту та хмарних обчислень

У заяві Microsoft йдеться, що інвестиції в Малайзію ґрунтуватимуться на її програмі 2021 року із підтримки інклюзивного економічного зростання. Запропонований національний центр ШІ сприятиме впровадженню цієї технології у ключових галузях промисловості та державному секторі, забезпечуючи управління ШІ та дотримання нормативних вимог.

Раніше Укрінформ повідомляв, що учасників Олімпіади у Парижі захищатимуть від кібербулінгу за допомогою штучного інтелекту.

Фото:  Shutterstock

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-