Переробка на російських НПЗ впала до мінімуму за 11 місяців - Bloomberg

Переробка на російських НПЗ впала до мінімуму за 11 місяців - Bloomberg

Укрінформ
Російська нафтопереробка знизилася до мінімуму за останні 11 місяців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією співрозмовника агентства, Росія переробляла 5,22 мільйона барелів сирої нафти на добу в період 11-17 квітня.

Розрахунки Bloomberg показують, що це приблизно на 10 000 барелів за добу, або на 0,2%, нижче середнього показника за попередні сім днів.

Загалом у квітні російські нафтопереробні заводи переробляли в середньому близько 5,23 мільйона барелів за добу, що є близьким до найнижчого рівня з травня минулого року.

На початку цього року безпілотники вдарили по ключових російських нафтопереробних заводах, унаслідок чого вони частково або повністю зупинилися.

Читайте також: Експорт російського дизеля продовжує падати після атак дронами по НПЗ - Bloomberg

За останній місяць не було подальших пошкоджень НПЗ, що дало операторам час для проведення ремонту, але темпи відновлення сповільнилися через погодні умови - повені в регіоні змусили Орський НПЗ припинити роботу 7 квітня. За останній звітний період завод не переробляв сирої нафти.

Як повідомляв Укрінформ, у російському місті Орськ після повторного прориву греблі на річці Урал призупинили роботу нафтопереробного заводу «Орськнафтооргсинтез».

Фото: Bloomberg

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-