Україна майже на чверть збільшила видобуток вугілля на державних шахтах

Україна майже на чверть збільшила видобуток вугілля на державних шахтах

Укрінформ
Попри воєнні ризики, обстріли, знеструмлення та нестачу персоналу видобуток вугілля на державних шахтах впродовж кількох місяців перевищує довоєнні показники.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України, передає Укрінформ.

«Якщо у березні 2022 року на державних вугледобувних підприємствах було видобуто 173 тисячі тонн і ця цифра протягом тривалого часу зменшувалася, то у січні 2024 року видобуток склав 178 тис. т вугілля, у лютому – 197 тис. т, а за підсумками березня видобуток склав 221 тис. т – це на 24 % більше, ніж у січні», – йдеться у повідомленні.

Зросли і середньодобові показники видобутку. Якщо у вересні вугільники в середньому видобували за добу 4,1 тис. т, то вже у березні – 7,1 тис. т.

Читайте також: Як повномасштабна війна змінила український енергосектор: дані аналітиків

«Якісні показники роботи державної вугільної галузі – результат постійної спільної роботи Міненерго з вугледобувними компаніями. І ми маємо подальші плани розвитку, які дозволять нам не тільки стабілізувати ситуацію в галузі, але й підштовхнути до подальшого розвитку, зокрема, збільшуючи обсяги видобутку вугілля, що важливо у межах підготовки до наступного опалювального сезону», – зазначив заступник міністра енергетики України Олександр Хейло.

Завдяки зростанню видобутку вугілля на державних підприємствах нарощуються і його запаси на складах енергетичних підприємств. Зокрема, на кінець березня на складах ТЕЦ і ТЕС було накопичено майже 1 млн 208 тис. т вугілля, що на 508 тис. т більше, ніж передбачалося планом.

Читайте також: В Україні зростає видобуток вугілля на державних шахтах - Міненерго

Як повідомлялося, до початку опалювального сезону теплова генерація повинна накопичити на складах 1,8 млн тонн вугілля.

Фото: Міненерго

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-