Енергоефективні технології: Держагентство, «Коген Україна» і Viessmann підписали меморандум

Енергоефективні технології: Держагентство, «Коген Україна» і Viessmann підписали меморандум

Фото
Укрінформ
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження, асоціація декарбонізації "Коген Україна" та компанія Viessmann підписали меморандум про співпрацю.

Документ підписали під час брифінгу в Укрінформі.

"Проєкт, до якого долучається компанія Viessmann - це розвиток національної платформи декарбонізації. Це програмне рішення, на якому є "зелений університет, де проводитиметься навчання для муніципалітетів і бізнесу. І це коли маленькі громади можуть знайти оперативне рішення і зв'язатися напряму із виробником", - прокоментувала голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва.

Вона зауважила, що можливість для громади швидко знайти контакт із постачальниками обладнання є дуже важливим.

"У нашому розпорядженні є багато сучасних технологій. Це і теплові насоси, сонячні панелі, когенераційні установки. Це широкий спектр технологій, які вже впроваджуються в Україні", - зазначив заступник директора Viessmann в Україні Віктор Трембовельський.

Віцепрезидент асоціації декарбонізації «Коген Україна» Наталія Сибіга наголосила, що організація готова співпрацювати над впровадженням в Україні новітніх енергоефективних технологій.

Компанія Viessmann спеціалізується на постачанні системних рішень в сфері опалення: як традиційних систем так і відновлювальних джерел енергії. Крім того, програму навчання та перепідготовки для фахівців у галузі теплопостачання, проектувальників, архітекторів, комунальних господарств, інженерів, викладачів технічних навчальних закладів.

Читайте також: В Україні запрацював Фонд декарбонізації

Асоціація декарбонізації "Коген Україна" сприяє розвитку когенерації. Організація працює із зацікавленими інституціями України для формування кращих умов ринку, усуненням адміністративних, регуляторних та ринкових бар'єрів для ширшого використання когенерації.

Як повідомлялося, 18 січня Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження і Україська енергетична біржа підписали меморандум про співпрацю у створенні прозорого та конкурентного ринку біопалива.

Фото: Юлія Овсяннікова

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-