Єрмак виступив за розробку проєкту податкової реформи, яка дасть змогу зробити Україну конкурентною

Єрмак виступив за розробку проєкту податкової реформи, яка дасть змогу зробити Україну конкурентною

Укрінформ
Після перемоги на російським агресором на полі бою одним із ключових завдань буде відбудова країни, для цього необхідно створити сприятливі податкові умови.

Про це зазначив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у посланні до Ukrainian tax reform and anti-corruption summit, повідомили Укрінформу в ОП.

"Для нас вкрай важливо залучити до побудови нової країни як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів. А для цього потрібно створити найкращі умови ведення бізнесу. І серед них модель оподаткування - одна з найважливіших", - сказав Єрмак.

Керівник ОП наполягає, що до перемоги потрібно напрацювати таку модель оподаткування, яка дасть змогу створити найпривабливіші серед країн-конкурентів умови для ведення бізнесу.

"Мало запропонувати податкові умови не гірші, ніж у сусідів. Вони мають бути набагато кращими. У глобальній конкуренції за інвестиції Україна має стати чемпіоном. Водночас, наша реформа має раз і назавжди прибрати корупцію з податкової сфери", - підкреслив Єрмак.

Читайте також: Єрмак розповів радникові Байдена про ситуацію на фронті

За повідомляє кореспондент Укрінформу, послання керівника Офісу глави держави до учасників саміту було зачитано модератором.

У Києві в четвер триває Ukrainian tax reform and anti-coruption summit. Це платформа для обговорення нового суспільного договору між державою та бізнесом: податкової реформи, яка підтримає український бізнес у воєнний час та створить умови для виведення економіки з тіні та подолання корупції у податковій системі. Захід проводиться під патронатом Офісу Президента.

Серед гостей та спікерів заходу - представники ОП, економічні та податкові експерти світового рівня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-