Україна збільшила кількість дозволів на перевезення до Казахстану

Україна збільшила кількість дозволів на перевезення до Казахстану

Укрінформ
Україна домовилася з Казахстаном щодо збільшення у 2023 році дозволів на міжнародні перевезення та пролонгацію не використаних торік дозволів до лютого.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Завершили перемовини з Казахстаном щодо отримання дозволів на міжнародні перевезення. За результатом переговорів вдалось збільшити максимальну кількість дозволів на 2023 рік», - ідеться в повідомленні.

За інформацією заступника міністра, Україна отримає 4000 універсальних бланків, 4000 бланків для транзитних перевезень та 800 – для перевезень в/з третіх країн.

Крім того, чинними до 1 лютого 2023 року залишаються невикористані дозволи 2022 року.

Найєм зауважив, що через велику війну Україна мусила переорієнтуватися на транспортування товарів суходолом. Український автотранспорт значно зміцнив свої позиції в міжнародній торгівлі.

Читайте також: СБУ ліквідувала корупційну «схему» видачі дозволів на вантажні перевезення до країн Європи

Тому наразі Мінінфраструктури продовжує роботу і веде переговори з усіма іноземними партнерами про обмін дозволами на роботу українських перевізників і лібералізацію умов цієї роботи.

Як повідомлялося, Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом, що передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-