Світовий банк готовий інвестувати у різні сфери економіки України

Світовий банк готовий інвестувати у різні сфери економіки України

Укрінформ
Україна спільно зі Світовим банком обговорили плани зі збільшення фінансування бізнес-проєктів на наступний рік, де крім традиційного сільського господарства, були також підприємства у транспортній та енергетичній сферах.

Як передає Укрінформ, про йшлося під час зустрічі першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки України Юлії Свириденко з віце-президентом Міжнародної Фінансової корпорації (IFC, входить у структуру Світового банку) Мохамедом Гуледом, повідомляє пресслужба міністерства.

«Ми активно працюємо над завершенням усіх підготовчих формальних процедур, щоб оголосити про обсяги та напрями фінансування проектів IFC вже наступного року. Також у рамках Групи Світового Банку працюємо з MIGA над пілотним проєктом зі страхування воєнних ризиків. Попри війну економіка України не зупиняється і буде розвиватися», - сказала Свириденко.

Фото: me.gov.ua

Під час зустрічі міністр запропонувала партнерам більше сфокусуватись на фінансуванні бізнесу в умовах війни. Адже на сьогодні - це основний пріоритет для співпраці Міністерства економіки України з Групою Світового банку.

«У цьому контексті особливо важливо підтримувати підприємства, які попри все працюють і заохочувати нові інвестиції. Розвиток бізнесу в умовах війни - головний пріоритет у взаємодії Міністерства економіки з Групою Світового банку», - підкреслила Свириденко.

Читайте також: Європейський інвестиційний банк підтримає відновлення України

Як повідомлялось, під час воєнного стану Світовий банк затвердив для України три позики на загальну суму 1,85 млрд євро та 91,16 млн доларів США. На сьогодні в Україні реалізується спільний з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) та Міжнародною асоціацією розвитку (МАР) проєкт «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE) на загальну суму 7,3 млрд дол. США.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-