НБУ повертає на небанківський ринок процедури інформування і подання документів

НБУ повертає на небанківський ринок процедури інформування і подання документів

Укрінформ
Національний банк із 15 серпня відновлює строки надання небанківськими фінустановами інформації та подання регулятору документів з питань ліцензування та реєстрації. Це не стосується тих фінустанов, які розташовані в районах бойових дій чи опинилися в тимчасовій окупації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

У Нацбанку вважають, що "сьогодні більшість учасників ринку небанківських фінансових послуг оговталися від шоків війни".

"Тому з 15 серпня 2022 року встановлюється початок перебігу строків щодо виконання вимог та запитів Національного банку про надання інформації та подання документів, направлених під час дії воєнного стану, відновлення подання яких планувалося з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні", - йдеться у повідомленні.

Водночас Нацбанк може встановити окремим піднаглядним особам інший строк надання інформації та подання документів, це буде врегульовано "шляхом надсилання додаткових листів".

Читайте також: НБУ дозволив банкам купувати валюту у населення за курсом нижчим, ніж офіційний

Крім того, для небанківських фінустанов у населених пунктах територіальних громад, включених до переліку тергромад, розташованих у районі проведення воєнних (бойових) дій або в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), надання інформації та подання документів вважається зупиненим до моменту деокупації.

Як повідомялось, із 3 березня 2022 року небанківські фінансові установи були звільнені від обов’язку надавати Національному банку зазначену вище інформацію та подавати документи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-