На орендних аукціонах у липні ціна зростала більш ніж удвічі - ФДМУ

На орендних аукціонах у липні ціна зростала більш ніж удвічі - ФДМУ

Укрінформ
Фонд державного майна у липні провів 147 орендних аукціонів з укладанням договорів на понад мільйон гривень на місяць.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

"У липні Фондом державного майна та його регіональними відділеннями проведено 147 орендних аукціонів та укладено 106 договорів оренди. В ході торгів вартість оренди в середньому зростала більш ніж вдвічі – зі стартових 465,9 тис. грн до 1,03 млн грн на місяць. Таким чином, за результатами аукціонів буде забезпечено надходження понад 12 млн грн на рік", - йдеться в повідомленні.

Один з найбільших аукціонів липня відбувся на Львівщині. Вартість нерухомості в ході конкурентних торгів зросла зі стартових 74,4 тис. грн до 150 тис. грн, що сумарно на рік становить 1,8 млн грн. Переможцем аукціону стала переміщена з Київської області компанія, яка продовжить діяльність на орендованому об‘єкті.

“Держава створила бізнесу необхідні умови для швидкої та зручної оренди держмайна. Результатом є високий попит на об’єкти, що сприяв зростанню цін на аукціонах більше ніж вдвічі. Продовжуємо виставляти нові об’єкти на аукціони та укладаємо нові договори, забезпечуючи бізнес необхідними площадками для роботи під час воєнного стану”, – заявила виконувачка обов’язків голови Фонду держмайна Ольга Батова.

Читайте також: Ліквідація Промінвестбанку: Фонд гарантування проведе перші аукціони з оренди майна

Як повідомляв Укрінформ, 17 травня Кабінет Міністрів ухвалив розроблений Фондом держмайна та Міністерством економіки проєкт постанови “Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану” зі спрощеним порядком оренди. Прийнятий порядок також надає орендарям знижки до 100% та пільгові умови.

Фонд державного майна України запровадив електронний формат укладання договорів оренди.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-