Уряд зберіг пільгову ціну на газ для забезпечення населення гарячою водою

Уряд зберіг пільгову ціну на газ для забезпечення населення гарячою водою

Укрінформ
Кабінет Міністрів України на засіданні 29 липня продовжив дію пільгової ціни на газ для постачальників гарячої води до 31 серпня 2022 року.

Як передає Укрінформ, відповідна постанова №839 оприлюднена на Урядовому порталі.

Документом вносяться зміни до постанови від 31 травня 2022 року №637 про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу щодо постачання газу виробникам теплової енергії, відповідно до яких пільгова ціна на газ для постачальників гарячої води діятиме до 31 серпня 2022 року.

Крім цього, постановою встановлюється норматив із застосуванням коефіцієнта 0,1 для отримання пільг у разі використання газу або електроенергії для індивідуального опалення.

Читайте також: Уряд продовжив дію фіксованої ціни на газ для виробників тепла до червня 2023 року

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів 31 травня 2022 року затвердив постанову, якою зобов’язав компанію «Нафтогаз Трейдинг» постачати газ для забезпечення централізованого постачання гарячої води за пільговою ціною до 31 липня цього року.

Згідно з документом, газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» зобов'язана продавати виробникам теплової енергії природний газ в обсягах, необхідних для надання послуг з гарячого водопостачання, за ціною 7420 гривень (з ПДВ) за 1000 кубометрів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-