Україна планує підписати угоду з МБРР – Зеленський утворив делегацію для переговорів

Україна планує підписати угоду з МБРР – Зеленський утворив делегацію для переговорів

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський утворив делегацію для участі у переговорах із Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про грант Цільового фонду багатьох донорів (додаткове фінансування проєкту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні").

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що угода укладатиметься між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку (адміністратор Цільового фонду багатьох донорів зі співфінансування проєкту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні").

Делегацію очолив перший заступник міністра фінансів Денис Улютін. До ї складу увійшли також представники Мінфіну, Міністерства юстиції, Міністерства економіки, Міністерства закордонних справ.

Передбачено, що главі делегації дозволяється залучати для забезпечення її роботи радників, експертів і технічних представників.

Документом затверджуються директиви делегації України.

Згідно з розпорядженням, міністра фінансів Сергія Марченка уповноважено на підписання Угоди про грант Цільового фонду багатьох донорів.

Читайте також: Україна отримала від МБРР €44,5 мільйона – Мінфін

Як повідомлялось, у квітні 2022 року МВФ ухвалив рішення про створення адміністративного рахунку для зарахування коштів у вигляді частки Спеціальних прав запозичень (СПЗ) від країн-донорів на користь України. Усі залучені кошти мають спрямовуватися на підтримку фінансової стабільності України у формі грантів або кредитів (позик).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-