На Харківщині загарбники знищили агропідприємство – збитки становлять майже 31 мільйон

На Харківщині загарбники знищили агропідприємство – збитки становлять майже 31 мільйон

Укрінформ
У Харківській області російські загарбники знищили сільськогосподарське підприємство, що спеціалізувалось на вирощуванні зернових та бобових культур, і завдали збитків довкіллю на 30,9 млн гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

«На території підприємства зафіксовано зруйновані та пошкоджені будівлі, складські приміщення, критий тік, очищувальну лінію, маслоцех та інше. Збитки, завдані довкіллю, від знищення сільськогосподарського підприємства на Харківщині становлять понад 30,9 млн гривень», - йдеться в повідомленні.

В ДЕІ уточнили, що внаслідок військових дій спричинено засмічення будівельними відходами та уламками бойових частин ракет і снарядів території загальною площею 16 000 кв.м.

Шкоду, заподіяну державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, розраховано відповідно до «Методики визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану».

Читайте також: KSE: загальні збитки інфраструктури у результаті війни - майже $104 мільярди

Як повідомлялось, наразі підтверджено 254 випадки екоциду та нараховано 1,5 тис. фактів знищення українського довкілля внаслідок військової агресії російської федерації.

Фото: dei.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-