У квітні Фонд енергоефективності виплатив ОСББ понад 77 мільйонів за програмою «Енергодім»

У квітні Фонд енергоефективності виплатив ОСББ понад 77 мільйонів за програмою «Енергодім»

Укрінформ
Державна установа "Фонд енергоефективності" у квітні виплатила об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) понад 77 млн грн у рамках програми "Енергодім".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба установи.

"Фонд енергоефективності в умовах воєнного стану в Україні продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання та надавати підтримку ОСББ. Зокрема, у квітні поточного року Фонд компенсував співвласникам понад 77 млн грн у рамках програми “Енергодім”, - йдеться у повідомленні.

Всього після запровадження в Україні воєнного стану учасникам програми «Енергодім» було виплачено грантів на загальну суму близько 97,5 млн грн.

Повідомляється також, що Фонд енергоефективності прийняв 8 заявок на участь в "Енергодомі", поданих до 24 лютого. В цілому зараз в роботі Фонду знаходиться 73 заявки на затвердження проекту, 47 ОСББ подали заявки на верифікацію виконаних заходів з енергоефективності. Станом на кінець квітня 14 проєктів завершені.

Зазначається, що Фонд енергоефективності проводить роботу щодо оцінки поточного стану учасників будівельного ринку, які можуть бути залучені до реалізації енергоефективних проектів за програмою “Енергодім”. Зокрема, триває збір інформації щодо будівельних компаній, які можуть виконувати роботи з термомодернізації багатоповерхівок у тих областях України, де не відбуваються бойові дії.

Читайте також: Фонд енергоефективності отримав понад 900 заявок від ОСББ

Як повідомлялося, прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності розпочався 3 вересня 2019 року. Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% - для пакета «Комплексний».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-