Податкові надходження за І квартал перевищують торішні показники  на понад 27% - ДПС

Податкові надходження за І квартал перевищують торішні показники на понад 27% - ДПС

Укрінформ
Протягом січня – квітня до зведеного бюджету надійшло 344,7 млрд грн за платежами, що контролюються Державною податковою службою, і це на 27,6% перебільшило показник аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомляє пресслужба ДПС, передає Укрінформ.

«Протягом січня – квітня поточного року до зведеного бюджету надійшло (сальдо) 344,7 млрд грн за платежами, що контролюються ДПС. Це на 74,6 млрд грн, або 27,6%, більше, ніж у січні – квітні 2021 року», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, до державного бюджету сплачено 234,4 млрд грн, що на 64,9 млрд грн, або на 38,3%, більше, ніж у відповідний період минулого року.

На 9,7% більше отримали місцеві бюджети — надходження до них за І квартал становили 110,3 млрд грн.

До загального фонду державного бюджету надійшло 232 млрд грн. Індикативні показники Міністерства фінансів виконано на 119,2% — додатково надійшло 37,3 млрд гривень.

Повідомляється, що єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні – квітні 2022 року сплачено 118,5 млрд грн (+11,3%).

Податківці дякують усім платникам податків, які продовжують працювати і наповнювати український бюджет.

Читайте також: Компанії, які продовжують співпрацювати з рф, втратять низку податкових пільг

Як повідомлялося, за інформацією Міністерства фінансів, за перші 4 місяці 2022 року державний бюджет виконано з дефіцитом у сумі 146,6 млрд грн, у тому числі загальний фонд – з дефіцитом у сумі 157,2 млрд грн при запланованому дефіциті у 317,1 млрд грн. За словами міністра фінансів Сергія Марченка, Україна потребує щомісячно додатково близько 5 мільярдів доларів на період 3-4 місяців для закриття поточних потреб. Ця сума коштів верифікована міжнародними партнерами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-