Уряд збільшив граничну надбавку на пальне

Уряд збільшив граничну надбавку на пальне

Укрінформ
Кабінет Міністрів підвищив граничний рівень торгової надбавки для дизельного палива у розмірі не більш ніж 7 грн/л, для бензинів — не більш ніж 6,5 грн/л.

Як передає Укрінформ, відповідні зміни затверджені постановою Кабінету Міністрів України №488 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236».

Відтак, згідно з постановою, граничний рівень торгової надбавки не повинен перебільшувати 7 грн з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива, і не більш ніж 6,5 грн з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних.

Внесеними змінами також у розрахунку регульованої ціни підвищено витрати на зовнішнє логістичне забезпечення з $50 до $80 за тонну.

Читайте також: Максимум два тижні: Президент сказав, коли налагодиться постачання пального в Україну

Як повідомлялося, в Україні спостерігається дефіцит паливних матеріалів. За словами Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі ведуться перемовини з найбільшими світовими компаніями щодо постачання бензину та дизелю до України. Водночас 18 березня набрав чинності закон, яким тимчасово скасовано акциз на пальне та знижено ставку ПДВ з 20% до 7% на період дії воєнного стану.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-