Українці в ЄС отримали доступ до платіжного сервісу Revolut

Українці в ЄС отримали доступ до платіжного сервісу Revolut

Укрінформ
Послуги фінансово-технологічної компанії Revolut з 14 березня стають доступними для українців, які перебувають на території Європейського Союзу.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Телеграмі.

"Сьогодні Revolut стає доступним для українців в ЄС. Компанія спростила багато вимог, необхідних для створення облікового запису, а також відмовилася від низки комісій за обмін валюти та поповнення рахунку. І надала можливість отримати доступ до своїх грошей, зв'язавши програму з українським банківським рахунком", - написав Федоров.

Українці, які вже перебувають у Європі, також зможуть швидко та безпечно переказати гроші.

Федоров зазначив, що для відкриття рахунку електронних грошей в ЄС зазвичай потрібне підтвердження права на проживання у Європі. Однак Revolut спростила цю вимогу, щоб якомога більше українців могли створити обліковий запис для доступу до своїх коштів.

"У мобільному застосунку Revolut ви отримуєте віртуальну банківську картку, якою зручно користуватися будь-де у світі. Можна платити з картки в локальній валюті країни, де ви перебуваєте, або знімати необхідну готівку. Це дуже зручно через низькі відсотки на конвертацію валюти", - повідомив урядовець.

Крім того, будуть доступні й інші функції: миттєві перекази грошей між картками, аналітика витрат, перекази грошей за кордон.

Як повідомлялося, раніше ряд міжнародних систем переказу коштів–нерезидентів скасували плату за перекази коштів в Україну. Мова йде про Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer, INTELEXPRESS та TransferGo.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-