Усі українські АЕС працюють стабільно у штатному режимі - Енергоатом

Усі українські АЕС працюють стабільно у штатному режимі - Енергоатом

Укрінформ
Атомні електростанції України станом на 9:00 3 березня працюють стабільно у штатному режимі. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба ДП "НАЕК "Енергоатом".

"Станом на 9:00 3 березня 2022 року діючі атомні електростанції України безпечно і стабільно працюють. Поточна потужність всіх чотирьох українських АЕС забезпечує необхідні обсяги виробництва електроенергії для потреб країни", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що порушень умов безпечної експлуатації немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на АЕС і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Зауважується, що в умовах воєнного стану та повномасштабної агресії Росії Енергоатом посилив контроль та визначив виключну пріоритетність питань безпеки ядерних установок над усіма іншими.

Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень та будівель електростанцій, периметри захищених зон і прилеглих територій, а також особливо важливих об’єктів АЕС за межами їхніх захищених зон перебувають під посиленим наглядом та контролем.

Як повідомлялося, за словами керівника ДП "НАЕК "Енергоатом" Петра Котіна, за шість днів війни, яку веде Росія проти України Енергоатом зазнав шкоди на суму близько 18 млрд гривень.

Також вже кілька днів колона ворожої техніки намагається зайти в Запоріжжя. Російські військові зганяють Гради, танки до міста, але їх не пускають місцеві мешканці. Люди блокують в'їзд, створюючи живий щит.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-