American Express припиняє відносини з російськими банками

American Express припиняє відносини з російськими банками

Укрінформ
Корпорація з надання фінансових послуг American Express приєднується до великих міжнародних компаній, що розривають зв'язки з Росією через розв’язану нею війну проти України.

Про це заявив голова правління і генеральний директор American Express Стівен у пам’ятці для співробітників компанії, відеозапис якої розмітив портал Yahoo Finance, повідомляє Укрінформ.

«З самого початку цієї кризи ми дотримуємося американських і міжнародних санкцій, що призвело до припинення відносин з російськими банками-партнерами, які потрапили під дію, і ми продовжуватимемо дотримуватися всіх відповідних законів у міру розвитку ситуації», - заявив він.

Раніше відмовилися від ведення бізнесу в Росії такі міжнародні компанії, як Mastercard, Visa і BlackRock.

Західні союзники також ухвалили рішення про блокування платіжної системи SWIFT для значної кількості російських банків. Це та інші жорсткі санкції позбавляють Росію доступу до фінансових ринків і власних валютних резервів держави, що зумовить обвал її економіки.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська вбивають мирне населення, обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають в житлові будинки українців.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Збройні сили України за підтримки всього народу мужньо протистоять агресії.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі. Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан ініціював початок розслідування ситуації в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-