НКРЕКП знову підвищила мінімальне цінове обмеження на ринку електроенергії

НКРЕКП знову підвищила мінімальне цінове обмеження на ринку електроенергії

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила мінімальне цінове обмеження на внутрішньодобовому ринку електроенергії (ВДР) з 115% від ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) до 150% до 16 лютого.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії 10 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Змінюємо мінімальний прайс-кеп на ВДР, ставимо його 150% від РДН. Рішення, звичайно, тимчасове. Вводимо його до середи включно", - сказав голова регулятора Валерій Тарасюк.

Крім того, НКРККП ввела до 16 лютого (включно) мінімальний прайс-кеп на РДН на рівні 987,5 грн за 1 Мвт-год. для торгової зони "ОЕС України".

Читайте також: У Центренерго вимагають економічно обґрунтовані ціни на електроенергію

Як повідомлялося, наприкінці січня – на початку лютого 2022 року внаслідок значного профіциту спостерігалося перетікання обсягів електроенергії між сегментами ринку та значне коливання цін. В окремі періоди обсяги продажу на внутрішньодобовому ринку (ВДР) зрівнювались з обсягами продажу на РДН, що суперечить концепції функціонування ринку електричної енергії.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 7 лютого підвищила мінімальне цінове обмеження на ВДР зі 105% від ціни на РДН до 115%. Попереднє цінове обмеження регулятор встановив 4 лютого.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-