Обсяг виробництва підприємств Укроборонпрому в січні зріс на 48%

Обсяг виробництва підприємств Укроборонпрому в січні зріс на 48%

Інфографіка
Укрінформ
У січні поточного року загальний обсяг виробництва на підприємствах-учасниках Укроборонпрому перевищив 3 млрд грн, що на 48% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2021-го.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі ДК «Укроборонпром».

«У січні 2022 року загальний обсяг виробництва на підприємствах-учасниках Укроборонпрому перевищив 3 млрд грн. Це на 968 млн грн (+48%) вище показника аналогічного періоду минулого року та на 1,1 млрд грн (+58%) за здобуток січня 2020 року»,- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що найкращого результату в січні досягли підприємства з авіабудування та авіаремонту - близько 1,6 млрд грн. Загальний обсяг виробництва високоточної зброї та боєприпасів склав 814 млн грн, бронетанкової техніки – 278 млн грн, морської техніки – 178 млн грн, а підприємств напрямку радіолокації, радіозв’язку і спеціального приладобудування – 131 млн грн.

За перший місяць поточного року підприємства-учасники концерну отримали нових замовлень майже на 5,9 млрд грн, що на 46% перевищує показник січня 2021 року.

Читайте також: Укроборонпром торік отримав понад мільярд доларів від зовнішньоекономічної діяльності

Як повідомляв Укрінформ, за січень-грудень 2021 року підприємства Укроборонпрому наростили обсяги виробництва озброєння, військової техніки та іншої продукції до 39 млрд грн, що на 24% або 7,6 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-