Уряд підтримає аграріїв, які використовують вітчизняну техніку для зрошення

Уряд підтримає аграріїв, які використовують вітчизняну техніку для зрошення

Укрінформ
Кабінет Міністрів схвалив надання державної підтримки сільгоспвиробникам, що використовують техніку вітчизняного виробництва та провадять сільськогосподарську діяльність із застосуванням гідротехнічної меліорації.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідну постанову уряд ухвалив 26 січня.

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, державна підтримка надаватиметься сільгоспвиробникам, які використовують техніку та обладнання вітчизняного виробництва, або закуплену у вітчизняних виробників, та провадять сільськогосподарську діяльність із застосуванням гідротехнічної меліорації. Підтримка надаватиметься у розмірі до 25% вартості витрати (без ПДВ).

Таке рішення підтримає вітчизняне машинобудування для агропромислового комплексу, що забезпечить розвиток зрошуваного землеробства в умовах змін клімату.

Також реалізація ухваленої постанови забезпечить підтримку сільськогосподарських товаровиробників для подальшого збільшення валового виробництва сільськогосподарських культур та забезпечить продовольчу безпеку держави в умовах зміни клімату.

Читайте також: Зрошення в Україні: Мінагро обіцяє інфраструктуру в безстрокове користування

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів затвердив порядок надання державної підтримки товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, на позачерговому засіданні 11 жовтня 2021 року. Торік загальний обсяг безповоротної дотації для аграріїв за відповідною програмою становив 50 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-