В Україні реалізуються 25 проєктів у співпраці з ЄІБ на €5,2 мільярда – Мінфін

В Україні реалізуються 25 проєктів у співпраці з ЄІБ на €5,2 мільярда – Мінфін

Укрінформ
Станом на 25 січня 2022 року на стадії реалізації у державному секторі знаходиться 25 проєктів загальним обсягом 5,2 млрд євро у співпраці з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

"На сьогодні проєктний портфель ЄІБ у державному секторі складає 25 проєктів загальним обсягом 5,2 млрд євро, ще 3 проєкти загальною вартістю 570 млн євро знаходяться на стадії ратифікації фінансових угод", - йдеться в повідомленні.

Починаючи з 2004 року загальний обсяг наданих Європейським інвестиційним банком фінансових ресурсів в Україні, як в державному, так і приватному секторі складає більше 7,5 млрд євро.

Спільні з Європейським інвестиційним банком проекти спрямовані на покращення стану автомобільних доріг України, модернізацію енергетичної галузі, розвиток муніципальної, авіаційної та залізничної інфраструктури, розвиток транспортної логістики, енергоефективність громадських будівель у містах України, створення центрів професійної освіти, підтримку малого та середнього бізнесу, відновлення соціальної інфраструктури Донецької і Луганської та ряду інших регіонів України.

Читайте також: ЄІБ надасть Україні €58 мільйонів кредиту на будівництво закладів профтехосвіти

Як повідомляв Укрінформ, раніше в Україні розпочався відбір проєктів у рамках фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) у розмірі 340 мільйонів євро, які спрямують на відновлення шкіл, дитячих садочків, медичних та спортивних закладів, та інших обʼєктів соціальної інфраструктури. Відбір триватиме до 4 лютого 2022 року включно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-