Рада збільшила до €150 ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону

Рада збільшила до €150 ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону

Укрінформ
Депутати погодилися збільшити неоподатковувану вартість посилок, що завозиться на митну територію України, для фізосіб із 100 до 150 євро. Таким чином повернули норму, яка діяла станом на 2019 рік.

За законопроєкти №4278 та №4279 про внесення змін до Податкового та Митного кодексів у другому читанні та в цілому проголосувало 274 і 237 народних депутатів відповідно, передає кореспондент Укрінформу.

Так, податком на додану вартість (20%) оподатковуватиметься лише частина вартості, що перевищує ліміт. Наприклад, якщо товари в посилці коштують 160 євро – ПДВ сплачується лише з 10 євро.

Відповідальними за нарахування та сплату ПДВ, якщо товар приходить в Україну через поштові служби, будуть самі оператори поштового зв’язку.

Читайте також: Валютний курс-2022: чому гривня нервує і потребує «заспокійливого»

Сплатити ПДВ можна буде протягом 30 днів від дати оформлення тимчасового реєстру з одночасним поданням додаткового реєстру.

Без змін при цьому залишаються правила особистого ввезення: сумарна вартість ввезених товарів до 500 євро (до тисячі євро в аеропортах) податком не обкладається. Але така можливість надається тільки раз на три дні.

Читайте також: Мінінфраструктури пропонує знизити ПДВ для внутрішніх авіаперевезень до 7%

Як повідомлялося, в Україні з 1 липня 2019 року неоподатковуваний ліміт поштових посилок був зменшений зі 150 євро до 100 євро.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-