Стартові ціни газу на біржі за тиждень зменшилися на 7,4%

Стартові ціни газу на біржі за тиждень зменшилися на 7,4%

Укрінформ
Стартові ціни природного газу ресурсу січня на Українській енергетичній біржі (УЕБ) 17-21 січня 2022 року зменшилися на 7,4%.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в огляді ринку природного газу УЕБ.

"Стартові ціни ресурсів зменшувались протягом тижня. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу січня була нижчою за показник понеділка на 7,41%", - ідеться у повідомленні.

Загалом, у період 17-21 січня заявки на купівлю та продаж природного газу за нерегульованими цінами формували 18 компаній, в тому числі Укргазвидобування, ГПК “Нафтогаз Трейдинг”, "Крафт Енерджи", оператори газорозподільних мереж. На довгостроковому ринку було продано 1,962 млн кубометрів природного газу за нерегульованими цінами. Остання котирувальна ціна природного газу ресурсу січня (передплата, ГТС) склала 34,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів, а ресурсу лютого (передплата, ГТС) – 33,250 тис. грн за 1 тис. кубометрів.

Читайте також: На аукціоні реалізували ще 0,5 мільйона кубів газу для виробників продтоварів

На торгових сесіях з продажу природного газу власного видобутку було реалізовано 14,131 млн кубометрів газу з постачанням у січні та лютому. Середньозважені ціни реалізації на таких аукціонах знаходились в діапазоні 5284-31560 грн. за 1 тис. куб. м.

На короткостроковому ринку було укладено 20 угод на 1,717 млн кубометрів газу. При цьому активним учасником торгів був Оператор ГТС України.

Як повідомлялося, стартові ціни природного газу ресурсу січня на Українській енергетичній біржі (УЕБ) 4-14 січня 2022 року зросли на 21%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-