Інвестиції в аграрний сектор зросли на третину - Шмигаль

Інвестиції в аграрний сектор зросли на третину - Шмигаль

Укрінформ
Інвестиції в аграрний сектор зросли на 30% після запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час виступу на онлайн-події "Реформи задля інвестицій в Україну", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ще одним вагомим досягненням для нашої економіки стало відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення. З моменту запуску ринку землі, станом на середину грудня минулого року, ми в Україні отримали укладення 66 тисяч угод купівлі-продажу земельних ділянок. І це лише початок, який відкриває багато можливостей для того, аби український аграрний сектор зріс удвічі вже протягом наступних десяти років. За 9 місяців минулого року інвестиції в агрогалузь зросли більш ніж на 30%”, - сказав Шмигаль.

Це, на думку Прем'єра, демонструє, що інвестори бачать багато перспектив в агросекторі, тому влада обіцяє активно підтримувати цей напрямок.

Читайте також: Шмигаль анонсував міжнародну конференцію щодо реформ в Україні в Швейцарії

Водночас він запевнив у тому, що й надалі працюватиме над поліпшенням бізнес-клімату в України. У цьому контексті приділяється велика увага антикорупційним реформам, запровадженню відповідних стандартів, цифровізації.

“Ми вважаємо пріоритетом номер один реформування судової системи, створення такої точки отримання справедливості для бізнесу, тому що будь-який бізнес хоче юридичних гарантій своєї безпеки. Ми розуміємо це. Ми просуваємося доволі активно”, - сказав Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр раніше назвав історичним кроком запуск у 2021 році ринку землі та можливість для українських громадян вільно розпоряджатися своєю власністю.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-