До UkraineInvest надійшли заявки на потенційні проєкти на понад $2 мільярди - Шмигаль

До UkraineInvest надійшли заявки на потенційні проєкти на понад $2 мільярди - Шмигаль

Фото
Укрінформ
До офісу UkraineInvest, який забезпечує супровід великих інвесторів, вже надійшли заявки на потенційні проєкти загальною сумою понад 2 млрд доларів.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на Урядовий портал, про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на зустрічі з бізнес-омбудсменом Романом Ващуком, на якій обговорювалося покращення інвестиційного клімату та підприємницького середовища в країн.

«На сьогодні до урядового офісу UkraineInvest, який відповідно до закону забезпечує супровід великих інвесторів, надійшло заявок на потенційні проєкти загальною сумою понад 2 млрд доларів. Ця ініціатива працює, і ми активно закликаємо інвесторів користуватися нею. Також проходять відкриті аукціони з приватизації й конкурси на реалізацію проєктів державно-приватного партнерства. Усе це, за нашими прогнозами, має забезпечити збільшення щорічних інвестицій в Україну до 15 млрд доларів, починаючи з 2025 року», —сказав Шмигаль.

Сторони торкнулися питання впровадження Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями» та інших механізмів для залучення капіталу в Україну.

Також Шмигаль відзначив, що Україна протягом наступних кількох років має на меті інтегруватися до європейських ринків, підписавши так звані безвізи з ЄС у промисловій, митній, цифровій, транспортній та енергетичній сферах. За його словами, впровадження європейських правил дасть українській економіці додаткові мільярди євро надходжень.

Під час зустрічі Ващук представив главі уряду основні цілі на посаді бізнес-омбудсмена.

«Наша команда ради бізнес-омбудсмена щодня розглядає і розв’язує скарги бізнесу — від найменшого до найбільшого — і на підставі цього досвіду ми готові до системної співпраці з Прем’єр-міністром, як консультативно-дорадчий орган», — зазначив він.

Читайте також: Шмигаль розраховує на продуктивний діалог з Канадою щодо розширення Угоди про вільну торгівлю

Шмигаль і Ващук порушили питання спільних заходів щодо супроводу законопроєкту «Про установу бізнес-омбудсмена». Документ передбачає утворення установи бізнес-омбудсмена, яка сприятиме досудовому захисту прав та законних інтересів підприємців від недобросовісної поведінки публічних суб’єктів.

Фото: Урядовий портал

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-