До газових торгів допустили ще 9 виробників продтоварів

До газових торгів допустили ще 9 виробників продтоварів

Укрінформ
До торгів з продажу газу для підприємств, що виробляють соціально значущі продовольчі товари, допущено ще дев'ять виробників. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства у Фейсбуці.

Зазначається, що комітет із нагляду оновив список виробників, допущених до торгів у січні. Зокрема, додано 9 виробників продовольчих товарів (хлібовиробників), що мають істотну соціальну значущість: ТОВ"Васильківхлібпродукт"; ТОВ"Ізюмський хлібокомбінат "Кулиничі" ; ТОВ "Солодка хата"; ТОВ "Люботинський хлібопродукт "; ТОВ виробничо-комерційна фірма "Марганецький хлібозавод"; фізична особа-підприємець Кіріченко В. Л.; ТОВ "Умань хліб трейд; ТОВ "Луцький хлібокомбінат"; фізична особа-підприємець Патяка І. В.

Список підприємств, допущених до торгів формується відповідно до наказу Мінагрополітики від 5 січня 2022 року. Наступні торги відбудуться 18 січня 2022 року.

Читайте також: Реалізували весь пропонований виробникам продтоварів газ

Як повідомлялося, уряд 12 січня 2022 року затвердив порядок біржових торгів газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість. Перші торги відбулись 17 січня 2022 року. Середньозважена ціна, що сформувалась в результаті торгів, становила 11,6 тис. грн за 1 тис. кубометрів.

Кабінет Міністрів до 30 квітня 2022 року обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-